دبستان دوره اول

السَّلامُ عَلَیْکَ یَا حُجَّةَ اللّهِ فِی أَرْضِهِ ، السَّلامُ عَلَیْکَ یَا عَیْنَ اللّهِ فِی خَلْقِهِ

با عرض سلام و ادب،شما بزرگواران دعوتید به نذر شکلات و بادکنک، 
طبق روال هر ساله جهت اهدا به کودکان در ایستگاه صلواتی به مناسبت نیمه ی شعبان (روز شنبه درب شمالی بلوار دریا)لطفا در صورت تمایل نذورات (شکلات و بادکنک) خود را تا صبح روز شنبه ۵ اسفندماه توسط دانش آموزان عزیز به آموزگار کلاس تحویل دهید.
   و یا از طریق شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۹۳۱٠٠٠۸۱۳به نام سیدمهدی حصارکی یاریگر این امر خیر باشید.

اطلاعیه مهم حضور

با عرض سلام و ادب خدمت اولیاء محترم؛لطفا جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه های آموزشی و تربیتی دبستان به نکات ذیل توجه فرمایید: 
۱_ از ساعت ۶:۴۵ الی ۷:۱۵ زمان صبحانه دانش آموزان می باشد. 
۲_ ساعت ۷:۱۵ صبحانه جمع شده و برنامه صبحگاه برگزار خواهد شد. لذا دانش آموزانی که در این زمان برای صبحانه در مدرسه حضور پیدا نمی کنند، حتما در منزل صبحانه میل کنند که تا زمان ناهار دچار مشکل و دل درد و... نشوند.۳_ ساعت شروع کلاس های آموزشی ۷:۳٠ صبح می باشد. لذا با توجه به اهمیت زنگ اول جهت آموزش برای آموزگاران و جلوگیری از ثبت تاخیر در دفتر انضباطی، دانش آموزان به وقت در مدرسه حاضر شوند. 
۴_ پوشیدن لباس فرم مدرسه الزامی می باشد و روزهایی که ورزش دارند فقط با لباس ورزشی در مدرسه حضور یابند. لطفا جهت حفظ بهداشت و سلامتی، دانش آموزان عزیز حتما با مو و ناخن کوتاه در مدرسه حضور یابند.
۵_ دانش آموزان حتما یک عدد ماسک ، یک لیوان ، تغذیه مناسب مدرسه همراه خود داشته باشند. در صورت بیماری جهت حفظ سلامتی دانش آموزان دیگر و آموزگاران و همچنین سلامتی خود دانش آموز، از حضور در مدرسه جداً خودداری نمایید. 
۶_ دانش آموزانی که ناهار از منزل می آورند حتما صبح با خود آورده و در سبدهای کلاس خود قرار دهند.  لطفا نام و نام خانوادگی و کلاس بر روی ظرف و قاشق و چنگال و ظرف درب دار قاشق و چنگال نوشته شود.

b3473ce5-a0ce-4991-928d-323548f4eb90

اطلاعیه ثبت نام

با عرض سلام و ادب و تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و قبولی طاعات و عبادات ؛
  به استحضار می رساند با توجه به آغاز پیش ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۴ _ ۱۴۰۳ از روز ۹ دی ماه، و پیش ثبت نام دانش آموزان خارج از مدرسه در سامانه، جهت مشخص شدن تعداد تکمیل ظرفیت ثبت نام ، ضروریست اولیاء محترمی که پیامک معرفی به امور مالی برایشان ارسال گردیده است تا تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ بهسامانه امور مالی http://signup.moallem.sch.irو یا سایت مجتمع https://moallemschool.com/مراجعه نموده و پیش ثبت نام دانش آموز را انجام دهید. 
توجه توجه  لطفا در صورت وجود سوال و یا بروز هر گونه مشکلی به آی دی مدرسه در
 پیام رسان بله  @dabestanmoallem1پیام خود را ارسال فرمایید. 
 سپاس از همراهی شما بزرگواران 

لحظه ای با بچه ها