دبستان دوره اول

اطلاعیه_مهم_آموزش_و_پرورش

سنجش بدو ورود به دبستان و کودکستان 
 سامانه نوبت‌گیری برنامه ملی سنجش بدو ورود به دبستان و کودکستان در سال ۱۴۰۳ باز شده است و والدین می‌توانند با مراجعه به سایت my.medu.ir برای نوبت‌گیری اقدام نمایند. 
متولدین ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ الی ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ که در سال ۱۴۰۳ وارد پایه اول می‌شوند الزاما باید در برنامه سنجش بدو ورود شرکت نمایند. در غیر این صورت امکان ثبت‌نام در پایه اول را نخواهند داشت. 
لازم به ذکر است که زمان باز شدن سامانه محدود خواهد بود، لذا برای نوبت‌گیری اقدام عاجل صورت پذیرد.

ثبت نام ترم سوم کانون ورزشی معلم

ثبت نام ترم سوم کلاس های کانون ورزشی در رشته های زیر آغاز شد: / صخره نوردی / تکواندو / با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس ها، اولویت ثبت نام با عزیزانی است که در ترم اول و دوم در رشته های مختلف ثبت نام کردند. 
در صورت عدم ثبت نام عزیزانی که در ترم قبل در کلاس ها حضور داشتند تا پایان مهلت مقرر، افراد جدید جایگزین خواهند شد. 
در صورت تکمیل ظرفیت هزینه عزیران برگردانده خواهد شد.
 مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۳  جهت ثبت نام به سامانه سمام به آدرس samam.moallem.sch.ir مراجعه نمایید.

b3473ce5-a0ce-4991-928d-323548f4eb90

یادآوری اطلاعیه ثبت نام

با عرض سلام و ادب و تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و قبولی طاعات و عبادات ؛به استحضار می رساند با توجه به آغاز پیش ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۴ _ ۱۴۰۳ از روز ۹ دی ماه، و پیش ثبت نام دانش آموزان خارج از مدرسه در سامانه، جهت مشخص شدن تعداد تکمیل ظرفیت ثبت نام ، ضروریست اولیاء محترمی که پیامک معرفی به امور مالی برایشان ارسال گردیده است تا تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ بهسامانه امور مالی  http://signup.moallem.sch.irو یا سایت مجتمع  https://moallemschool.com/مراجعه نموده و پیش ثبت نام دانش آموز را انجام دهید.
   _ لطفا در صورت وجود سوال و یا بروز هر گونه مشکلی به آی دی مدرسه در پیام رسان بله  @dabestanmoallem1پیام خود را ارسال فرمایید.  سپاس از همراهی شما بزرگواران 

لحظه ای با بچه ها