امتحانات نوبت دوم

با سلام و احترام ، ساعت برگزاری امتحانات نوبت دوم از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ می باشد که لازم است عزیزان حتما نیم ساعت زودتر در مدرسه حضور داشته باشند.#نکات_مهم: 
1 دانش آموزان عزیز فقط در روزهای مشخص شده طبق برنامه، صرفا برای برگزاری آزمون در مدرسه حضور می یابند. 
2هماهنگی های لازم با رانندگان محترم سرویس انجام گرفته است. 
3 ارزشیابی دانش آموزان مقطع دبستان توصیفی بوده ( از ابتدای سال تاکنون ) و امتحانات خردادماه نیز بخشی از این ارزیابی می باشد و بودجه بندی آن کل کتاب است ‌. 4جهت حضور در امتحانات حتما نوشت افزار مناسب همراه دانش آموزان باشد.

ثبت نام ترم سوم کانون ورزشی معلم

ثبت نام ترم سوم کلاس های کانون ورزشی در رشته های زیر آغاز شد. صخره نوردی / تکواندو / تنیس روی میز / فوتبال / با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس ها، اولویت ثبت نام با عزیزانی است که در ترم اول و دوم در رشته های مختلف ثبت نام کردند. 
در صورت عدم ثبت نام عزیزانی که در ترم قبل در کلاس ها حضور داشتند تا پایان مهلت مقرر، افراد جدید جایگزین خواهند شد. 
در صورت تکمیل ظرفیت هزینه عزیران برگردانده خواهد شد. مهلت ثبت نام تا روز جمعه ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۳ جهت ثبت نام به سامانه سمام به آدرس samam.moallem.sch.ir مراجعه نمایید.

نمایشگاه دانش آموزی

یازدهمین دوره نمایشــگاه نـمـــــــــــــــــــــــــــاد مهارت افزایی، استعدادیابی و دستاوردهای دانش آموزان مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم 
ضمن سپاس فراوان از همراهی و حضورتان در مجتمع ، بدینوسله از جنابعالی دعوت می گردد تا از یاز دهمین نمایشگاه دستاورد های دانش آموزان با شعار" یک قدم تا قله" که قدری وسیع تر و متفاوت از سالهای گذشته تدارک دیده شده بازدید نموده و مشوق فرزندان پرتلاشمان در استمرار فعالیت های مهارتی ، خلاق و پویا باشید . 
وعده دیدار پنج شنبه بیستم اردیبهشت 1403 از ساعت 9 الی 18 مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم

31 سال
تعداد سال سابقه فعالیت
3000
تعداد حدودی فارغ التحصیلان
14
تعداد کلاس های دبستان دورۀ دوم
5
تعداد کارگاه ها

لحظه ای با بچه ها