امتحانات نوبت دوم

با سلام و احترام ، ساعت برگزاری امتحانات نوبت دوم از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ می باشد که لازم است عزیزان حتما نیم ساعت زودتر در مدرسه حضور داشته باشند.#نکات_مهم: 
1 دانش آموزان عزیز فقط در روزهای مشخص شده طبق برنامه، صرفا برای برگزاری آزمون در مدرسه حضور می یابند. 
2هماهنگی های لازم با رانندگان محترم سرویس انجام گرفته است. 
3 ارزشیابی دانش آموزان مقطع دبستان توصیفی بوده ( از ابتدای سال تاکنون ) و امتحانات خردادماه نیز بخشی از این ارزیابی می باشد و بودجه بندی آن کل کتاب است ‌. 4جهت حضور در امتحانات حتما نوشت افزار مناسب همراه دانش آموزان باشد.

طرح جمع آوری کتاب

ضمن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان عزیز در امتحانات خرداد ماه؛ طبق رسم هرسال امسال هم شرایطی رو فراهم کردیم تا عزیزان کتابهای درسی و کمک درسی خودشون رو که نیاز ندارن به مدرسه تحویل بدن و ما برسونیم به دست کسایی که بهش نیاز دارن. شما میتونید بعد از پایان امتحانات و در روز اهدای کارنامه کتابهاتون رو به روابط عمومی تحویل بدید. نکته مهم اینه که حتی کتابهای درسی و کمک درسی که داخلش نوشته شده هم مورد نیاز بعضی ها هست. در ضمن اگر سوال و یا نکته ای در این زمینه داشتید می توانید به آی دی آقای آقاجانی: @h_r_aghajani پیام بدید.
 نکته: کتابهایی که امکان استفاده از آنها نباشد، جهت بازیافت ارسال خواهد شد.

کمک های خیرانه

اجرای طرح اهدای جهیزیه به مناسبت پیوند مبارک امیرالمومنین علی (علیه السلام) و حضرت زهرا (سلام الله علیها) : تهیه و توزیع جهیزیه برای خانواده‌های نیازمند به کمک دستان پر مهر شما خیرین گرامیکمک های اهدایی تا پایان روز جمعه، 18 خرداد ماه 1403، صرف تهیه جیزیه می شوند؛ 
کمک های اهدایی پس از این تاریخ، به صلاحدید شورای جهادی صرف امور خیریه دیگر می شود.شماره کارت: 5892-1070-4421-8553شماره حساب: 3101028156634شماره شبا: IR320150000003101028156634برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با آیدی زیر در ارتباط باشید: @bornayan@jahadimo

31 سال
تعداد سال سابقه فعالیت
3000
تعداد حدودی فارغ التحصیلان
14
تعداد کلاس های دبستان دورۀ دوم
5
تعداد کارگاه ها

لحظه ای با بچه ها