متوسطه دوره دوم

ثبت سفارش کتب درسی سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳

با سلام و احترام؛ به اطلاع اولیاء محترمی که تاکنون موفق به ثبت سفارش کتب درسی فرزند خود نشده‌اند، می‌رساند ضروری است در اسرع وقت، نسبت به تعیین وضعیت ثبت سفارش کتب درسی سال تحصیلی آتی فرزند خود، به یکی از دو روش ذیل، اقدام نمایند. 
 شما می توانید از طریق یکی از روش های زیر، کتب درسی فرزند خود را برای سال تحصیلی آینده، سفارش دهید؛ 
 روش اول؛ مراجعه به سامانه‌ی ثبت نام کتب درسی به آدرس ذیل و انجام مراحل مربوط و ثبت سفارش به صورت انفرادی آدرس سامانه ثبت سفارش کتاب های درسی دانش‌ آموزان تمامی دوره های تحصیلی؛ www.irtextbook.ir www.irtextbook.com
 روش دوم؛ هزینه‌ی مربوط به کتب درسی را به مدرسه تحویل و یا به حساب مدرسه واریز نمایید تا ثبت سفارش کتب درسی، از طریق مدیر مدرسه و به صورت گروهی، انجام شود.

نمایشگاه دانش آموزی

یازدهمین دوره نمایشــگاه نـمـــــــــــــــــــــــــــــــــــاد مهارت افزایی، استعدادیابی و دستاوردهای دانش آموزان ضمن سپاس فراوان از همراهی و حضورتان در مجتمع ، بدینوسله از جنابعالی دعوت می گردد تا از یاز دهمین نمایشگاه دستاورد های دانش آموزان با شعار" یک قدم تا قله" که قدری وسیع تر و متفاوت از سالهای گذشته تدارک دیده شده بازدید نموده و مشوق فرزندان پرتلاشمان در استمرار فعالیت های مهارتی ، خلاق و پویا باشید . 
وعده دیدار پنج شنبه بیستم اردیبهشت 1403 از ساعت 9 الی 18 مجتمع فرهنگی آموزشی پسرانه معلم

اعلام نتایج معاینه فشارخون

معاینات فشار خون دانش آموزان پایه ۱۱ و ۱۲ کامل و نتایج آن در سامانه پزشکی ثبت شد 
والدین گرامی سلام، وقت بخیر طبق تقویم اجرایی اندازه گیری فشار خون برای دانش آموزان انجام شده و اکنون نتایج آن به همراه توصیه های لازم در دسترس شماست. توجه: برای دانش آموزان ورودی جدید، معاینات قلب و ریه و بررسی وضعیت عمومی نیز انجام شده است. 
همچنین دانش آموزانی که مراجعه به متخصص دارند لطفا بعد از ارجاع، نتیجه را در قسمت پیگیری ثبت نمایند. 
 شما عزیزان میتوانید برای مشاهده این نتایج وارد سامانه سمام (samam.moallem.sch.ir) شده و از منوی واحد پزشکی عنوان هر معاینه را انتخاب و نتیجه را مشاهده نمایید.

لحظه ای با بچه ها