دبستان دوره اول

اطلاعیه_مهم_آموزش_و_پرورش

سنجش بدو ورود به دبستان و کودکستان 
 سامانه نوبت‌گیری برنامه ملی سنجش بدو ورود به دبستان و کودکستان در سال ۱۴۰۳ باز شده است و والدین می‌توانند با مراجعه به سایت my.medu.ir برای نوبت‌گیری اقدام نمایند. 
متولدین ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ الی ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ که در سال ۱۴۰۳ وارد پایه اول می‌شوند الزاما باید در برنامه سنجش بدو ورود شرکت نمایند. در غیر این صورت امکان ثبت‌نام در پایه اول را نخواهند داشت. 
لازم به ذکر است که زمان باز شدن سامانه محدود خواهد بود، لذا برای نوبت‌گیری اقدام عاجل صورت پذیرد.

ثبت سفارش کتب درسی سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳

با سلام و احترام حضور اولیاء گرامی؛ 
به اطلاع اولیاء محترمی که تاکنون موفق به ثبت سفارش کتب درسی فرزند خود نشده‌اند، می‌رساند ضروری است در اسرع وقت، نسبت به تعیین وضعیت ثبت سفارش کتب درسی سال تحصیلی آتی فرزند خود، اقدام نمایند. 
 بدیهی است در صورت عدم اقدام به ثبت سفارش در بازه زمانی اعلام شده، مدرسه هیچگونه تعهدی جهت تحویل و ارائه کتب درسی در اول مهرماه به دانش آموز ندارد. لذا خواهشمند است در راستای عدم ایجاد مشکل، اقدام فوری صورت پذیرد. 

0eef4b53-fc2b-4f5e-8e5f-d8803eed9e48

نمایشگاه دانش آموزی

یازدهمین دوره نمایشــگاه نـمـــــــــــــــــــــــــــــــــــاد مهارت افزایی، استعدادیابی و دستاوردهای دانش آموزان  پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ / صبح ساعت ۹ الی ۱۲ / بعد از ظهر ساعت ۱۴ تا ۱۸ 
  منتظر حضور اولیای گرامی، دانش آموزان عزیز و سایر بازدیدکنندگان گرامی هستیم (لطفا به ساعت اعلام شده برای بازدید توجه داشته باشید.)

لحظه ای با بچه ها